Kariéra

JEDNOTA Boskovice hledá vhodného kandidáta – kandidátku na pozice:

Personalista

Požadované znalosti a dovednosti:
– vzdělání střední odborné s maturitou
– znalost práce na PC: e-mail, World, Excel
– pečlivost, spolehlivost
Nabízíme:
– práci na plný úvazek
– penzijní připojištění
– příspěvek na stravování
Termín nástupu: 1. 11. 2018 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: Boskovice
Bližší informace: Šárka Hanušková, personalista – 516 495 257
sarka.hanuskova@jednotabce.cz

Řidič vozidla nákladní dopravy

Náplň práce:
– rozvoz zboží z velkoobchodu na prodejny družstva
Požadavky:
– trestní bezúhonnost
– profesní průkaz
– řidičský průkaz skupiny C
– dobrá pracovní výkonnost
Nabízíme:
Termín nástupu: 1. 12. 2018 nebo 2. 1. 2019
Bližší informace: Marie Ševčíková, vedoucí oddělení dopravy – tel. 602 569 415

Vedoucí prodejny nebo prodavač – prodavačka

  • prodavač/prodavačka na prodejně v Blansku, nám. Míru – plný pracovní úvazek – informace: let.: 725 719 450
  • prodavač/prodavačka – pokladní na prodejně v Drnovicích a brigádníky pro tuto prodejnu – informace: tel.: 724 105 982
  • vedoucí prodejny v Drnovicích  – informace: tel.: 724 105 982
  • zástupce/zástupkyni vedoucí prodejny ve Voděradech – informace: tel: 724 105 982