Střihněte si kvalitu a vyhrajte 3x vůz Škoda Karoq

Velká soutěž se značkami kvality potravin je zpátky!

Maskotem je opět Klasáček, kromě něj se tentokrát představí i další postavičky jako zástupci značek kvalitních potravin. Znovu tedy můžete s chutí nakupovat, vystřihovat loga z výrobků, nalepovat je na herní karty a hlavně, až do 3. února 2019 vyhrávat! Každý měsíc pro vás bude připraven jeden z vozů ŠKODA KAROQ v národních barvách, po celou dobu trvání akce pak soutěžíte také o sto tisíc dalších cen.

Jaké výrobky nakupovat v prodejnách COOP?

Abyste se mohli zúčastnit soutěže, nakupujte v prodejnách COOP výrobky označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. A jak naznačuje Klasáček s velkými nůžkami, principem této atraktivní soutěžní hry je vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

Jak získat herní karty?

Velmi snadno – stáhnete si je na webu akademie kvality a vytisknete:

https://www.akademiekvality.cz/soutez/strihnete-si-kvalitu

Na stejném místě najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality potravin, na které byste měli při nákupu zaměřit pozornost. Víte například, jak poznáte šunku nebo máslo a jaké jsou regionální speciality? Stačí málo a budete mít jasno!

Klasáček v prodejnách COOP

Více informací o soutěži získáte nejen na webu a sociálních sítích, ale také přímo v prodejnách COOP. Na vybraných prodejnách máme výrobky Klasa označené postavičkou Klasáčka přímo v regálech, abyste nezapomněli, že můžete soutěžit o jeden ze tří vozů ŠKODA KAROQ a sto tisíc dalších cen. Klasáček a jeho kamarádi vám to budou připomínat také na televizních obrazovkách a v rozhlase. Tak to už bude opravdu snadné vybrat do nákupního košíku ty správné výrobky.

V naší soutěži vlastně vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!

https://www.akademiekvality.cz/soutez/strihnete-si-kvalitu

4 komentáře u “Střihněte si kvalitu a vyhrajte 3x vůz Škoda Karoq

  1. Dobrý den,mám prosbičku,ke kterému datu mám poslat nalepenou kartu, jsem si přečet že pro nejrychlejší už jsou
    výhry vyčerpány.

  2. celkem jsem zaslala pět hracích karet .První čtyři hned zpočátku soutěže a poslední v polovině prosince. K dnešnímu dni ani jedna výhra, přesto, že mi byly zaslána SMS, že v první i druhém kole jsem vyhrála základní cenu. nabývám pocit, že se jedná o nekalou soutěž.

Napsat komentář