Střihněte si kvalitu a vyhrajte 3x vůz Škoda Karoq

Velká soutěž se značkami kvality potravin je zpátky!

Maskotem je opět Klasáček, kromě něj se tentokrát představí i další postavičky jako zástupci značek kvalitních potravin. Znovu tedy můžete s chutí nakupovat, vystřihovat loga z výrobků, nalepovat je na herní karty a hlavně, až do 3. února 2019 vyhrávat! Každý měsíc pro vás bude připraven jeden z vozů ŠKODA KAROQ v národních barvách, po celou dobu trvání akce pak soutěžíte také o sto tisíc dalších cen.

Jaké výrobky nakupovat v prodejnách COOP?

Abyste se mohli zúčastnit soutěže, nakupujte v prodejnách COOP výrobky označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. A jak naznačuje Klasáček s velkými nůžkami, principem této atraktivní soutěžní hry je vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

Jak získat herní karty?

Velmi snadno – stáhnete si je na webu akademie kvality a vytisknete:

https://www.akademiekvality.cz/soutez/strihnete-si-kvalitu

Na stejném místě najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality potravin, na které byste měli při nákupu zaměřit pozornost. Víte například, jak poznáte šunku nebo máslo a jaké jsou regionální speciality? Stačí málo a budete mít jasno!

Klasáček v prodejnách COOP

Více informací o soutěži získáte nejen na webu a sociálních sítích, ale také přímo v prodejnách COOP. Na vybraných prodejnách máme výrobky Klasa označené postavičkou Klasáčka přímo v regálech, abyste nezapomněli, že můžete soutěžit o jeden ze tří vozů ŠKODA KAROQ a sto tisíc dalších cen. Klasáček a jeho kamarádi vám to budou připomínat také na televizních obrazovkách a v rozhlase. Tak to už bude opravdu snadné vybrat do nákupního košíku ty správné výrobky.

V naší soutěži vlastně vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!

Napsat komentář